CZ   DE   EN
  • KOŠÍK   
  • Přihlášení:   
  •   

Registrace >>  |  Zapomenuté heslo >>

Složení

 

Účinnost tohoto unikátního produktu je založena na dvou základních složkách – vegetabilní (bylinné extrakty) a vitamino – minerální ( důležité vitaminy a minerály).

 

Použitý bylinný komplex obsahuje extrakty z Vitis vinifera, Phyllanthus amarus, Emblica officinalis, Phoenix dactylifera, Andrographis paniculata a Cichorium intybus. Tyto účinné látky tvoří tzv. vegetabilní složku produktu.

 

Pro lepší regeneraci organizmu po konzumaci alkoholu je produkt doplněn tzv. vitamino – minerální složkou, která obsahuje řadu důležitých vitaminů a minerálů, jako jsou hořčík, zinek, molybden a selen, z vitaminů pak vitamin C, vitamin E  a vitaminy řady B (B1, B2, B3 a B6). Takto koncipovaný produkt má i výrazné antioxidační a regenerační účinky.

 

 

Jak užívat Suricate eyes ? 

 

Suricate eyes je aplikován v kapslích velikosti 0, kdy jedna doporučená dávka jsou 2 kapsle. Na blistrové kartě je umístěno 10 kapslí, tedy 5 doporučených dávek. Blistrová karta je zasunuta do papírového návleku (spotřebitelského obalu), který je potištěn veškerými údaji o produktu a návodem na užívání.

 

Pro maximální účinnost je vhodné užít 2 kapsle půl hodiny před začátkem konzumace alkoholu. Pokud to nelze realizovat, tak co nejdříve po začátku konzumace. Při vypití  většího množství alkoholu je doporučeno užít další 2 kapsle.

 

Suricate eyes - čistě  "přírodní produkt".