CZ   DE   EN
  • KOŠÍK   
  • Přihlášení:   
  •   

Registrace >>  |  Zapomenuté heslo >>

Vliv alkoholu na tělo

 

Kocovina, jak je všeobecně známo, nastupuje po konzumaci alkoholických nápojů. Snášenlivost alkoholu je u různých lidí velmi rozdílná a je dána odlišnou verzí 1 genu, kdy tělo velmi těžce odbourává acetaldehyd, vznikající z etanolu jeho odbouráváním v játrech.


Acetaldehyd je právě příčinou komplexu zdravotních obtíží po konzumaci alkoholu, souhrnně označovaných jako kocovina. Pokud již problémy začaly působit, je velmi obtížné se jich zbavit a většinou je to otázka času, než odezní. Různé „osvědčené recepty“ nejsou příliš účinné.

 

Prevence !

 

Nejlepší způsob, jak kocovině předejít, je prevence. Právě prevence je nejsilnější stránkou doplňku stravy Suricate eyes. Účinné složky Suricate eyes svým komplexním působením v organizmu aktivizují v játrech enzymy ADH a ALDH, čímž organizmus „připraví“ na to, jak se „vypořádat“ s toxickým metabolitem – acetaldehydem. To je, na rozdíl od některých jiných produktů proti kocovině, rozdílný mechanizmus působení Suricate eyes v organizmu.

 

Co je vlastně kocovina ?

 

Kocovina je název souhrnu negativních účinků užití většího množství alkoholu. Projevuje se pocitem žízně, bolestí hlavy, nevolností, třesem a celkovým oslabením organizmu. Někdy to může být i přecitlivělost na světlo, hluk a může se dostavit i bušení srdce, podrážděnost nebo naopak apatie. Kocovina je způsobena kombinací dehydratace organizmu a působení acetaldehydu na organizmus. Dostavuje se po odeznění tlumivých a příjemně euforizujících účinků alkoholu.

 

 

Acetaldehyd jako produkt reakce jater a žaludeční sliznice na etanol (ta součást     alkoholických nápojů, která vyvolává příjemné pocity), je 30x toxičtější než samotný etanol a přetrvává v organizmu dlouho po tom, co si myslíme, že je vše již v pořádku.

 

Tělo se proti acetaldehydu brání pomocí několika enzymů, které ho rozkládají. A právě zvýšenou produkci enzymů navozuje Suricate eyes!!!

 

POZOR !!!

 

Suricate eyes neomezuje žádným způsobem působení alkoholu na psychiku a jednání člověka a neopravňuje k řízení motorových vozidel !!! Na to nikdy nezapomeňte !!!

 

Jak užívat Suricate eyes ? 

 

Suricate eyes je aplikován v kapslích velikosti 0, kdy jedna doporučená dávka jsou 2 kapsle. Na blistrové kartě je umístěno 10 kapslí, tedy 5 doporučených dávek. Blistrová karta je zasunuta do papírového návleku (spotřebitelského obalu), který je potištěn veškerými údaji o produktu a návodem na užívání.

 

Pro maximální účinnost je vhodné užít 2 kapsle půl hodiny před začátkem konzumace alkoholu. Pokud to nelze realizovat, tak co nejdříve po začátku konzumace. Při vypití  většího množství alkoholu je doporučeno užít další 2 kapsle.

 

Suricate eyes - čistě "přírodní produkt".